Bilgelik Online Word Game   APK MOD 5.5

Bilgelik Online Word Game APK MOD 5.5

MOD Game of Bilgelik Online Kelime Bulma Oyunu full info

App Name Bilgelik Online Kelime Bulma Oyunu
Package Name com.busegame.bilgelik
Version 3.8
Rating ( 374 )
Size 83.2 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2020-12-12
Installs 10,000+
Category Games, Word

Description of Bilgelik Online Kelime Bulma Oyunu free download .Apk file

Hem bil, hem eğlen hem de kazan!

Bilginin ve yaratıcılığı gücüne inanıyorsan bu oyun tam sana göre! Hem eğlendiğin, hem de kazandığın Bilgelik oyunu tüm heyecanıyla seni bekliyor.

Birbirinden farklı özellik ve içerikleri bulunan Bilgelik Kelime Oyununda 4 bölüm yer alıyor;

1- Oyna Bölümü: Gerçek kullanıcılar ile karşılaşıp canlı olarak birbirinizle oyun oynayabilirsiniz. 120 saniyelik yarışma ile hızlı ve dikkatli olan oyunu kazanır. Oyun içerisinde öne geçmek için “İpucu” ve “2x Puan” jokerleri kullanabilir, ‘Yakma’ ve ‘Dondurma’ gibi özelliklerle rakibinin önüne geçmek için farklı stratejiler uygulayabilirsin. Oynadığın rakip ile rövanş yapmak istersen, tekrar oyna butonuna basarak ona yeniden oyun talebi gönderebilir ve meydan okuyabilirsin. Bu talebin kabul görürse rövanş oyunu başlayacaktır.

2- Tekli Oyuncu Bölümü: Bu bölümü oynamak için internet bağlantısı gerekmez. Kolaydan başlayarak zora doğru bir yapı ile bölümler kurgulanmıştır. Kendi kategorisinde en fazla bölümü içeren Bilgelik kelime oyununun bu bölümlerini isteğinize göre 1, 2 veya 3 yıldızlı olacak şekillerde geçebilirsin. Bölümü tamamlamak için ise hedefin olan yıldız sayısına ulaşman gerektiğini de unutmamalısın! Bu bölümde daha fazla altın toplayıp diğer bölümlerde dilediğince kullanma hakkına sahipsin. Türkiye’nin güzide illeri arasında gezeceksin. Ayrıca illerimize ait bazı küçük ve keyifli bilgilerde oyunda seni bekliyor olacak.

3- Arkadaşlarınla Oyna Bölümü: 2,3 veya 4 kişiye kadar oyuncu ile aynı anda oynamayı destekleyen bu bölümde, istediğiniz şekilde oyun grupları kurabilirsiniz. Bu bölümde oyun oynayabilmek için bir kişi oda kurması ve daha sonrasında verilen 4 haneli oda kodunu oyunu oynamak istediği kişilerle paylaşması ve odaya davet etmesi yeterli olacaktır.

4-Ödüllü Yarışma Bölümü: Her hafta pazar günü düzenlenecek ödüllü yarışmamız katılabilir ve bilginle ödül kazanmanın keyfine sen de ulaşabilirsin. Bunun için tek yapman gereken ‘Ödüllü Yarışma’ bölümündeki detayları incelemek.

Oyunu geliştirmeye devam edeceğiz. İstek, öneri ve hata varsa [email protected] mail adresine veya @clickgamestudio instagram hesabına gönderebilirsiniz. Anında dönüş yapacağımıza söz veriyoruz 🙂

Herkese iyi eğlenceler 🙂
Know, have fun and win!

If you believe in the power of knowledge and creativity, this game is for you! The game of Wisdom, where you have fun and win, is waiting for you with all its excitement.

There are 4 sections in the Wisdom Word Game, which has different features and contents;

1- Play Section: You can meet with real users and play games with each other live. The fast and careful wins the game with the 120-second competition. You can use “Hint” and “2x Points” wildcards to get ahead in the game, you can apply different strategies to get ahead of your opponent with features such as “Burn” and “Freezing”. If you want to play a rematch with your opponent, you can press the play again button to send a game request and challenge them again. If this request is accepted, the rematch game will begin.

2- Single Player Section: No internet connection is required to play this section. The sections have been set up with a structure starting from easy to difficult. You can skip these parts of the Wisdom word game, which includes the most sections in its category, in 1, 2 or 3-star ways as you wish. And you shouldn’t forget that you have to reach your target star count to complete the level! You have the right to collect more gold in this section and use it as much as you want in other sections. You will travel between Turkey’s eminent provinces. In addition, some small and enjoyable information about our provinces will be waiting for you in the game.

3- Play with Friends Section: In this section, which supports playing with up to 2,3 or 4 players at the same time, you can set up game groups as you wish. In order to play a game in this section, it will be sufficient for a person to set up a room and then share the 4-digit room code with the people who want to play the game and invite them to the room.

4-Awarded Competition Section: You can participate in our award-winning competition, which will be held every Sunday, and you can enjoy winning awards with your knowledge. For this, all you have to do is to examine the details in the “Award Contest” section.

We will continue to improve the game. If there are requests, suggestions and errors, you can send them to [email protected] mail address or @clickgamestudio instagram account. We promise to return instantly 🙂

Have fun everybody 🙂
v3.9 Yenilikler!

-Arkadaşını davet et ve hediye altın kazan sistemi eklendi.
-Pop-up tasarımlarına Baykuş eklendi.
-Animasyon hareketleri iyileştirildi.
-Yeni ayarlar ekranı.
-Altın animasyonu eklendi
-Buz efekti animasyonu eklendi
-Hata düzeltmeleri yapıldı.

ve daha pek çok yenilik yapıldı.

Hata varsa [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz. Anında düzelteceğimize söz veriyoruz 🙂

Free download with unlimited money for android  (com.busegame.bilgelik)